top of page

Bezpečnostní poradenství

Obchodní dohoda

Zpracujeme Vám bezpečnostní analýzu objektu, následně obdržíte audit na základě požadavku a to ať už jste našimi klienty nebo jen chcete znát nášnázor a zkušenosti.

V oblasti bezpečnostního poradenství máme dlouholeté zkušenosti. Seznámíme se s provozem objektu či areálu, garáží či parkoviště. Provedeme detekci rizik v kontextu specifik provozu a událostí z historie. Navrhneme řešení a opatření pro zlepšení bezpečnosti ať už se jedná o fyzickou ostrahu, nebo bezpečnostní technologie či kombinaci obou těchto zabezpečení.

 

Po důkladném seznámení se s objektem a po obdržení podrobných informací o provozu a jeho specifikací připravíme projekt pro optimální zajištění ostrahy objektu, areálu. Základem je vždy velmi podrobná obhlídka objektu, seznámení se s režimem momentálního zabezpečení.

 

Dále postupujeme dle informací a požadavků klienta a zjištěných, definovaných rizik naším bezpečnostním poradcem, následují návrhy použití jednotlivých bezpečnostních odvětví a nebo kombinace některých z nich:

  • fyzická ostraha

  • bezpečnostní technologie CCTV, EZS, EPS

  • bezpečnostní patroly

 

Máme zkušenosti s bezpečnostními analýzami objektů typu: obchodní centra, administrativní budovy, bytové objekty a garáže, průmyslové areály atd.​ Naši stálí klienti mohou po dohodě s námi obdržet každý rok výroční zprávu o zabezpečení objektu a bezpečnostních incidentech a událostech.

bottom of page