top of page

REFERENCE

Některé vybrané reference z námi poskytovaných bezpečnostních služeb. Někteří naši klienti jsou s námi spjati mnoho let.

Nemocnice na františku - logo.png

Nemocnice Na Františku

Zajištění komplexní bezpečnosti nemocnice. Dohled nad dodržováním nemocničního řádu. Pochůzková činnost, zabezpečení vstupních prostor, zásahová činnost, zajištění bezpečnosti nemocničního personálu při urgentním příjmu pacientů. Vykazování nežádoucích osob z areálu a vnitřních prostor nemocnice. Zajišťování chodu parkoviště a dodržování parkovacích stání. Evidence parkujících klientů na přilehlém parkovišti nemocnice. 

eltodo logo.jpeg

ELTODO, a.s.

Spolupráce při komplexním zajišťování chodu parkovišť a garáží. Dodávka bezpečnostního personálu a zajištění bezpečnosti parkovacích ploch. Dohled na dodržováním parkovacích řádu rezidenčních parkovišť včetně dozoru nad zaparkovanými vozidly. Výběr krátkodobého parkovného a zpracování hotovosti. Administrativní úkony při smluvních úkonech nových klientů parkoviště. 

DPS praha 3_edited.png

Domy s pečovatelskou službou - Praha 3

Ostraha a dohled na obytným domem s pečovatelskou službou. Dohled nad režimem vstupu a návštěvami v objektu. Kontrolní pochůzky a reakce na bezpečnostní technologie EPS, EZS a systém bezpečnostních náramků uživatelů v objektu. 

celní správa ČR.png

Celní správa České republiky

Zabezpečení areálů celních skladů celní správy ČR. Fyzická ostraha, služby psovoda se služebním psem. Dohled nad bezpečnostními technologiemi. Zvýšená úroveň bezpečnosti a zajištění skladovaného materiálu. 

bottom of page