top of page
Historie bezpečnostní služby S a S security service, s.r.o.

O nás....

Společnost S a S security service, s.r.o. vznikla spojením dvou zaměstnanců Ministerstva vnitra České republiky, kteří pracovali ve vedoucích funkcích na odboru vzdělávání. Tato bezpečnostní služba byla založena 10. listopadu 1995 a myšlenka byla podnikat po změně režimu v České republice a zúročit dlouholeté zkušenosti z praxe v bezpečnostních složkách a zejména práce s lidmi.

Z počátku se jednalo o základní vrátenské služby a služby fyzické ostrahy objektů, které byly časem doplňovány a rozšiřovány o další služby bezpečnostního charakteru. Časem si společnost S a S security service, s.r.o. vybudovala na trhu bezpečnostních služeb svou pozici a jako bezpečnostní služba založená na základech fyzické ostrahy funguje dodnes.

 

Dnes je společnost již nějakou dobu v rukou další generace z rodin obou zakladatelů a pokračuje dál v naplňování zakladatelské myšlenky a kréda „zámek někdy nestačí“. S a S security service, s.r.o. nabízí veškeré běžně dostupné bezpečnostní služby a po dohodě a osobním jednání jsme schopni zajistit prakticky vše co se týká fyzické bezpečnosti a bezpečnostních technologií.

bottom of page